NOTSLOW

панель управління

Оплата хостингу

Вартість хостингу залежить від обраного сервера та займаного місця на диску.

Враховується весь обсяг сайтів плюс баз даних, логів та інших можливих файлів, що належать користувачеві. Оцінка займаного обсягу здійснюється кілька разів протягом доби. У разі перевищення, Ваш тариф буде автоматично підвищено. І також автоматично один раз на добу тариф може бути знижений.

Щодня за кожен використовуваний аккаунт з Вашого балансу буде відніматися сума, рівна його поточному тарифу, розділеному на кількість календарних днів місяця. Додатково щомісяця може відніматися вартість інших можливих послуг, наприклад виділений IP адреса.

За два тижні до передбачуваного відключення Ви почнете перодично отримувати повідомлення про необхідність поповнити баланс. По досягненню негативного балансу хостинг призупиняється. Але у Вас все ще буде можливість одноразово використовувати функцію "обіцяний платіж" - продовжити використання хостингу при негативному балансі на один тиждень. Протягом одного місяця після відключення у Вас все ще буде доступ до панелі управління, файлів та баз даних, після чого аккаунт буде повністю видалений.

За основу тарифів узятий швейцарський франк, як найстабільніша валюта світу. Для орієнтиру: один CHF приблизно дорівнює USD. Оплата приймається тільки в гривні за поточним курсом НБУ.

ФОП Крупченко Євген Олександрович
ЄДРПОУ/ІПН: 2987705178

АТ СЕНС БАНК
IBAN: UA883003460000026000100005916

Краматорська філія АТ КБ ПРИВАТБАНК
IBAN: UA873355480000026001053604551

Призначення: за послуги хостингу П.І.Б.

Для оплати іншими способами або в іншій валюті, Ви можете скористатися одним з наших сайтів в інших країнах.

по-русски

правила

оплата

про нас

контакт