NOTSLOW

панель управління

Оплата хостингу

Ціна хостингу залежить від обраного сервера та займаного місця на диску.

Враховується весь обсяг сайтів плюс баз даних, логів та інших можливих файлів, що належать користувачеві. Оцінка займаного обсягу здійснюється кілька разів протягом доби. У разі перевищення, Ваш тариф буде автоматично підвищено. І також автоматично один раз на добу тариф може бути знижений.

Щодня за кожен використовуваний аккаунт з Вашого балансу буде відніматися сума, рівна його поточному тарифу, розділеному на кількість календарних днів місяця. Плюс аналогічно за інші можливі послуги, наприклад виділена IP адреса.

За два тижні до передбачуваного відключення, через день Ви почнете отримувати сповіщення про необхідність поповнити баланс. По досягненню негативного балансу хостинг призупиняється. Але у Вас все ще буде можливість увійти в панель управління і одноразово використовувати функцію обіцяний платіж - продовжити використання хостингу при негативному балансі протягом тижня. Протягом місяця після відключення у Вас все ще буде доступ до FTP та панелі управління, після чого аккаунт буде повністю видалений.

Swiss FrancsВартість обчислюється в швейцарських франках (CHF) - найстабільнішій валюті світу. Завдяки цьому зведена до мінімуму ймовірність перерахунку цін в зв'язку з коливаннями курсів валют. Оплата приймається тільки в гривні за поточним курсом НБУ.

Реквізити для оплати: КРАМ.Ф.ПАТКБ "ПРИВАТБАНК", м. Краматорськ
р/р: 26001053604551
одержувач: ФОП Крупченко Євген Олександрович
МФО: 335548
ОКПО(ЄДРПОУ): 2987705178
Призначення: за послуги хостингу П.І.Б.

Для оплати іншими способами або в іншій валюті, Ви можете скористатися одним з наших дзеркал: NotSlow.net

по-русски

про насправилаоплатаконтакт